De betere vakman in uw buurt

Op zoek naar de juiste vakman uit uw streek, om uw bouw- of renovatieproject tot een goed einde te brengen? Via House & Home vindt u precies wat u zoekt. U vindt hier alles terug, van financiering tot realisatie van uw droomwoning, en dit alles verpakt in een uiterst handige zoekfunctie.

Sector: alles

Wille nv

Omheiningen, Poorten & Hekkens

 
Waregem

T. +32(0)477 303 889

gilles@afsluitingenwille.be

www.afsluitingenwille.be

Gilles Huysman

Opritten & Terrassen

 
Kruishoutem

T. +32(0)472 363 082

gilles_huysman@hotmail.com

pleisterwerken Anno en zonen

Pleisterwerken

 
Nazareth

T. 32 9 384 41 47

anno.pleisterwerken@skynet.be

www.pleisterwerkenanno.be

Nestas

Postinterventiedossier

 
Zwalm

T. 0496258184

info@nestas.eu

www.nestas.eu

Tendé Deinze

Raamdecoratie

 
Deinze

T. +32(0)9 381 66 16

deinze@tende.be

www.tende.be

Decxan Plastics

Ramen & Deuren

 
Oudenaarde

T. +32(0)475 453 548

decxan@telenet.be

www.decxanplastics.be

Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen stemt u in met het gebruik hiervan.   Info   Akkoord